Šimák Lev (Všestudy 1896 - 1989 Praha)
Dřevorubci, signováno a datováno vpravo dole Lev 40, olej/karton, 54 x 73 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Vystaveno: Členská výstava Umělecké besedy, Obecní dům, Praha 1940, č. k. 76
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |